top of page

TL-Jewellery 群組

公開·18 位會員

Polska Strona Z Torrentami Bez Logowania


1337x to dobrze znana strona z torrentami z ponad 53 milionami odwiedzających miesięcznie i ogromną biblioteką wysokiej jakości torrentów. Większość plików, które tu znajdziemy, to filmy, seriale i muzyka, ale jest tu też trochę gier. Strona istnieje od dłuższego czasu i posiada bardzo aktywną społeczność, a ich torrenty są aktualizowane co kilka godzin.
polska strona z torrentami bez logowaniaDemonoid to jedna z pierwszych stron z torrentami, która nadal jest aktywna. Kiedyś strona była pod mocnym naciskiem politycznym, którego celem było jej zamknięcie, ale od tego czasu społeczność użytkowników wzrosła do 10 milionów, a w bibliotece znajduje się milion plików torrent. Znajdziesz tam mnóstwo różnych treści, w tym filmy, seriale, muzykę i wiele innych. Największą popularnością na stronie cieszą się właśnie filmy i seriale.


Blokada reklam CyberGhost sprawia, że ta sieć doskonale sprawdzi się do przeglądania stron z torrentami. Kiedy włączyłam adblockera, liczba wyskakujących reklam na takich stronach, jak YTS, RARBG i 1337x znacznie się zmniejszyła, udało się też zablokować kilka banerów reklamowych. To idealne narzędzie do zwiększenia prywatności, ponieważ firmy nie będą mgły wyświetlać ci targetowanych reklam w oparciu o twoją aktywność w przeglądarce.


Zalecam, by zawsze korzystać z sieci VPN, nawet jeśli znajdujesz się w Polsce i nawet jeśli nie jest to w 100% konieczne. Żadna strona z torrentami nie jest całkowicie bezpieczna, solidna sieć VPN chroni nas za pomocą szyfrowania klasy wojskowej, automatycznego kill switcha i narzędzi do ochrony przed wyciekami DNS. Te funkcje zapewniają prywatność, nawet jeśli połączenie z siecią VPN zostanie zerwane. Sieć VPN ze zweryfikowaną polityką braku logów nie zapisuje też naszej aktywności, co oznacza, że nasze dane na stronach z torrentami pozostaną ukryte przed hackerami i śledzącymi skryptami.


Niektóre strony z torrentami są zablokowane w Polsce ze względu na regulacje rządowe. Większość tego typu stron posiada w bibliotekach materiały objęte prawem autorskim, dlatego często zdarza się, że instytucje rządowe i dostawcy Internetu je blokują. Na niektórych stronach znajdziesz nawet informację, że dana platforma została zamknięta przez agencje bezpieczeństwa, tak było na przykład wtedy, gdy rząd amerykański zamknął platformę KickAssTorrents.


The Pirate Bay to największa strona z torrentami na świecie i z pewnością jedna z najbardziej kontrowersyjnych. Została już zablokowana w co najmniej 28 krajach, ale wyszła także zwycięsko z rywalizacji z najpotężniejszymi rządami. Istnieje już od 15 lat, można zatem uznać ją za wiarygodną. Pozwala na pobieranie filmów, seriali, książek, aplikacji, gier i muzyki. Z naszych obserwacji wynika, że większość dostępnych plików to filmy i programy telewizyjne.


Pobieranie z torrentów od zawsze wzbudzało kontrowersje. To doskonały sposób na rozpowszechnianie plików objętych prawami autorskimi na ogromną skalę. Właśnie dlatego darmowe strony do pobierania bardzo często są blokowane lub zamykane. Jeśli ktoś regularnie korzysta z witryn tego typu, z pewnością wiele razy natknął się na sytuację, kiedy strona do ściągania za darmo z torrentami nie działała, a później wracała z nieco zmienioną domeną. Taka sytuacja miała miejsce z popularnym serwisem o jednoznacznej nazwie Piratebay.


Na wszystkie te problemy idealnym rozwiązaniem jest możliwość skorzystania z usług VPN. Uruchamiając usługę maskująca IP, sprawiamy że dla wszystkich innych jesteśmy widoczni, jako serwer, przez który przekierowujemy nasze połączenie. W ten sposób strona do pobierania za darmo jest całkowicie bezpieczna. Nie musimy się martwić tym, że ktoś wyśledzi nasz adres IP lub włamie się na komputer. Korzystając z wysokiej jakości usługi VPN, można być pewnym, że strony z torrentami będą działać szybko oraz nie sprowadzą na nas żadnego nieszczęścia.


Chyba zacząłem rozumieć o co chodzi. Chodzi o to, że ta wyszukiwarka na tej stronie gdzie ściągam torrenta to to samo co wyszukiwarka w emule? Jeśli dobrze myśle to jak ustawić żeby po wpisaniu w opcje szukaj, otwierała mi się inna strona z torrentami a nie ta chińska?


Zwykle w skrócie to popularna strona peer-to-peer oferująca miliony plików, powszechnie zwanych torrentami, które można pobrać za darmo za pomocą protokołu BitTorrent. W 2009 roku trzej Szwedzi (Peter Sunde, Gottfrid Svartholm i Fredrik Neij), którzy stworzyli tę stronę internetową jako platformę wymiany wiedzy, zostali uznani za winnych umożliwienia naruszenia praw autorskich i zostali skazani na rok więzienia i grzywnę.


Hasło można zmienić na stronie Lastfm z ustawieniami, można również zresetować hasło bez potrzeby logowania się. Jeśli ktoś stosuje ten sam nick i hasło na wielu stronach, powinien zastanowić się także nad zmianą innych haseł.


To, czy twoja wola zostanie uszanowana, zależy od twórców odwiedzanych przez ciebie stron. Strony postępujące zgodnie ze standardem ograniczonego śledzenia powinny automatycznie przestać śledzić twoje działania. Włączenie tej opcji nie wpłynie na logowanie się na stronach. Nie spowoduje również usunięcia z programu Firefox twoich prywatnych danych, takich jak zawartość koszyków zakupów, danych geolokacyjnych lub danych logowania.


Gry, komiksy, hentai, porno VR, gry dla dorosłych, filmy JAV i wiele więcej czekają na stronach torrentowych z tej listy. Pod ręką są strony takie jak ThePirateBay, OneJav i MyPorn, a odwiedzenie którejkolwiek z tych stron z torrentami to pewny sposób na rozpieszczanie się nieograniczoną jakością audio, wideo, gier, aplikacji i wszystkiego, co nie dotyczy smażonych cycków Shakiry! 350c69d7ab


關於

歡迎光臨群組!您可以和其他會員連線,取得更新並分享影片。
bottom of page